fbpx

Takip Edebileceğiniz Pazarlama Blogları ve Siteleri

Takip Edebileceğiniz Pazarlama Blogları ve Siteleri hangileridir?

Pazarlama blogları ve siteleri listesini tek tek inceleyerek, ayıklayarak oluşturdum. Bu siteler konusuna odaklı, işinde uzman işin erbabı tek kişilik bloglar veya kurumsal firma siteleri. Bu siteler pazarlamacılara ve girişimcilere işlerinin yönetiminde çok yardımcı olabilecek tüyolar veren siteler. Ayrıca bu siteler işimizi geliştirme konusunda iyi bir tüyo, strateji, bilgi ve ilham kaynağı olabilir. PR (Halkla İlişkiler), Pazarlama, Dijital Pazarlamayla ilgilenen herkesin takip etmesini ısrarla önerdiğim sitelerdir.

İşte konusunda uzman aradığınızı bulabileceğiniz siteler ve bloglar.

Günceli takip eden pazarlama haberleri kurumsal siteleri; İlk gruptaki siteler güncel firma haberlerini takip edip okuyucuya ulaştıran büyük ekiplerin olduğu haber siteleri. İşte o bloglardan birkaçı;

Takip Edebileceğiniz Pazarlama ve Blogları ve Siteleri

 1. mervecapguler.com
 2. sedaozturk.com.tr
 3. digitalage.com.tr
 4. campaigntr.com
 5. mediacatonline.com
 6. marketingturkiye.com.tr
 7. pazarlamailetisimi.com
 8. bigumigu.com
 9. pazarlamasyon.com

Pazarlama konusunda tavsiye veya genel bilgi veren kurumsal siteler; üçüncü gruptaki siteler pazarlama yapan firmalar, girişimcilerin ekipleri için istedikleri zaman bakıp bilgi alabilecekleri kurumsal siteler.

 1. marketingtr.net
 2. marketeloji.com
 3. brandtalks.org

Pazarlama konusunda tavsiye veya genel bilgi veren bireysel bloglar; dördüncü gruptaki siteler pazarlama yapan firmalar ve girişimcilerin ekipleri için istedikleri zaman bakıp bilgi alabilecekleri bireysel bloglar aşağıdaki gibidir.

 1. umutyildirim.com
 2. pazarola
 3. ugurozmen.com
 4. sinaafra.com
 5. temelaksoy.com
 6. pazarlamacanavari.com
 7. markam.biz (Güven Borça)
 8. sedagenc.com
 9. ayhankaraman.com.tr (Dijital Pazarlama/SEO)

Sosyal medya ve dijital dünya konusunda tavsiye veya genel bilgi veren bireysel bloglar; altıncı gruptaki siteler pazarlama yapan firmalar ve girişimcilerin ekipleri için istedikleri zaman bakıp bilgi alabilecekleri bazıları günceli takip eden bireysel bloglar.

 1. alierkurt.com
 2. myparmaksiz.com
 3. ahmetbeliktay.com
 4. oguzveliyavas.com
 5. damlakaraman.com.tr

Sonuç olarak; bu sitelerle yapabileceğiniz şey hepsini takip edip, ya da arşivlerini tarayıp kendi aradığınız bilgiye ulaşabilir, ilginç yazarların çeşitli görüşlerini ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Necati
Necati
1 yıl önce

Samet beyin sitesini öneririm yeni yeni yazılar ekliyor ama cok iler.

En iyi Panelci
En iyi Panelci
11 ay önce

Merve hanım elinize saglık yararlı makale olmuş