fbpx

Merve Çap Güler Kimdir?

Buraya kadar geldiysen eğer ismimi en az birkaç kere duymuşsundur ama yine de Merve Çap Güler Kimdir diye sorduğunuzu duyar gibiyim.

1995’de İzmir’de doğdum. Ailemle birlikte İzmir’de yaşamaya devam etmekteyim. Aktif olarak İstanbul, Denizli ve İzmit(Kocaeli) şehirlerine de iş ve projelerim için seyahatlerde bulunuyorum.

İlk ve orta eğitimimi aynı kentte, yüksek öğrenimimi ise Denizli Pamukkale Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde tamamladım.

Üniversitenin ilk yıllarında Pamukkale Üniversitesi İletişim Topluluğu kurucu üyelerinin arasında iki yıla yakın aktif olarak görev aldım. Bu süreçte KarpuzFM (İnternet Radyosu) ve Ask-ı Dijital gibi girişimlerde bulundum.

2018 Yılında Emre Güler ile evlendim.

Profesyonel hayatım boyunca Turkcell, Turkcell Global Bilgi, Webhelp, Trendyol ve sektörün lider markalarında çalıştım. Bu firmalarda Satış Sonrası Hizmet departmanında görev aldım. Pazarlama Departmanlarını ve Müşteri Deneyimi Departmanlarını yönettim. Bu süreçte birçok projede görev aldım.

Kurumsal şirketlerde çalışmanın getirdiği avantajlardan biri olan güçlü mesleki gelişim ve tecrübelerin, profesyonel hayatımda aldığım kararlarda etkili olmasıydı.

2019 yılının sonlarına doğru mervecapguler.com ile Merve Çap Güler markasını yarattım.

Merve Çap Güler markası olarak kurumsal düzeyde firmalara ve bireysel müşterilere danışmanlık hizmeti sağlamaktayım.

Ne Yapmış Bu Merve Çap Güler?

Ödüller

  • TEB (Türkiye Ekonomi Bankası):Türkiyenin Engelleri Aşan Bankası Sosyal Sorumluluk Kategorisi İkinciliği.
  • ING Bank: En İyi Satış Sonrası Hizmet Kategorisi Birinciliği.
  • Turkcell: Evreka Yarışması UX (Kullanıcı Deneyimi) Kategorisi Üçüncülüğü.
  • Arçelik: Genç Kreatifler Reklam Kategorisi

Projeler

  • Turkcell Geleceği Yazan Kadınlar Projesi
  • Turkcell Dijital Okur Yazarlık Projesi
  • Vodafone Yarını Kodlayanlar Projesi
  • Facebook Kontrol Bende Projesi

Merve Çap Güler Kimdir? sorusuna yeterli cevap alamadıysanız ya da mesleki sorularınız veya danışmanlık için mervecapguler.com/iletisim/ linkinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı